• ground zero

  5.
  Yerin yüzeyinde patlama noktasına en yakın yeri anlatan ingilizce terim. Yeryüzünün yukarısındaki patlamalarda patlamanın izdüşümsel olarak tam altına denk gelen noktayı ifade eder.
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • şakalaşırken çaylak olmak

  3.
  (bkz: sözlükle şaka olmaz)
  (bkz: zall baba taş yapar)
  1 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • çaylaksınız

  1294.
  "Salağa bak hihaho" gibi bir şeydir.
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • telefonla konuşurken yandan yapılan müdahele

  2.
  Bazı angutların sizi güldürmeye çalıştığı müdahalelerdir canım. Gıdıklamaya, oranızı buranızı elleşmeye kalkarlar. Siz hoplayıp zıpladıkça kahkihkohkahkih diyerek kendi kendilerine şebelek şebelek eğlenirler. Arada kıçınızı pandikleyenler değdirmeye kalkanlarda olur. Telsiz telefonsa telefonun baz ünitesiyle kafalarına vurulmalıdır amk.
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • ajdar ı makine mühendisi yapan eğitim sistemi

  3.
  Mecliste saksı gibi oturan Hakan Şükür'ü milletvekili yapan sistemin temeli sistemdir.
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • bülent ersoy un bıraktığı ruj izi

  16.
  Nereye bıraktığı önemlidir. Mahrem yerinizdeyse zaten sizinki küçülünce o da kaybolacaktır.*
  (bkz: Oral seks)
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • demlenmekte olan çaydan gelen koku

  4.
  Migrostan aldığınız Migros marka çay kullanıyosanız on tane burun taksanız yine duyamayacağınız kokudur amk.

  Ne adi çay lan o öle!!!
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • cinsiyetiniz bu bölüm için uygun değildir

  2.
  - Ay ben gayim.
  - Hımm. Napakki? Gay doktor yok.
  - Zamanında olem dediydim de sistem uygun değilsin dedi.
  - Ne diyon be? Ne sistemi?
  - Ay tamam konuya dönelim. Makat ateşimi ölççek sadece.
  - Ben sen varken bi tarafa dönmem.
  - Bak kadın doktor da olur, nasıl olsa ruhlarımızla isteklerimizle aynıyız yok birbirimizden farkımız
  - Hımm. Düdük kalkıyo mu?
  - Ne oluyo mu?
  - Alet diyorum alet kalkıyo mu?
  - Aaa deli mi ne nie onu soruyosun? istiyo musun yoksa???
  3 -2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • kızartma yağını lavaboya dökmek

  6.
  Balkondan aşağı boca edilirse daha faydalı olacaktır.

  (bkz: surlara tırmanmaya çalışan düşmanlar)
  4 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • yara bandini imzalatan adam

  102.
  (#14163330) başkalarına edebiyat dersi verirken kendisinin her şeyden önce coğrafya dersi alması gereken yazar. Atça ilçe değil beldedir. Sultanhisar ilçesine bağlı bir beldedir hem de.

  -de da gibi bağlaçları ayrı yazıp yazmama sorunu dilbilgisi zaaflarıdır ama insanlara yanlış bilgi vermek Türk Ceza Kanunu'nda bile suçtur.*
  8 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • fenerbahçe nin galibiyetleri tesadüf

  14.
  Aşırı botokstan dili kertenkele diline dönmüş başkan mıçması.
  4 -2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • doc dr c sinan sagiroglu

  558.
  Adına yazar-karma uyumu diye başlık açılası yazar.*
  3 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • karacahil

  19.
  (#14876721) Yuhalandığına, ırkçı saldırılara maruz kalıp aşağılandığına sinirlenmeyip (hatta takımının adının geçtiğine memnun galiba reklamın iyisi kötüsü olmaz aaaaaaa) hala fenerbahçeye laf sokma derdinde olan zavallı biri amk. Kendisi Fatmagül olsa oh beni beğendilerde becerdiler Fenerbahçeyi beğenmediler der bu şimdi.
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • fenerbahçe nin galibiyetleri tesadüf

  12.
  Kendi forumlarında feneri yenelimmmm başka bi şey istemiyorummmm şampiyonluk istemiyoruuuuum diye bi tarafını yırtan cinconlarn kendi çarpık bakış açılarını muhteşem bi şekilde yansıttıkları başlık. Şıracının şahidi bozacı olmuş hepsi. Al başkanını vur şaşkın taraftarına.

  Gerçek budur.
  3 -2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • goooghann ın küme düşürülmesi

  10.
  (bkz: bi daha da yazmam gayri)
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • arti bir olmak zorunda miyim

  5.
  (bkz: zorunda mıyım)
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • penguen

  491.
  Gerçek anlamda mizah dergisi. ironi var, espri var, eleştiri var, her yaştan, her kitleden okuyucusu var. Çok başarılı yaw. Türkiye'nin mizahta en usta dergisi.
  1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • kaideyi taciz eden istisna

  66.
  birdenbire bok atılan yazar. yazık değil mi? kendince çevre oluşturmuş. beğenenler var muhakkak. facebook'ta entryilerinin en beğenilenler listesine girdikten sonra yayınlandığı söylenmiş. Kendisi, bundan haberi bile olmadığını belirtmiş. her şeyden önce giriş, gelişme, sonuç gibi planlı bir düzeyde yazıyor bu adamlar. herkesin kendince bir tarzı var. ben pek okumuyorum, uzun geliyor. dikkat spanim zayıf. tek satırlık, iki üç cümlelik entriler, özellikle ironi içeriyorsa -ki bunun ustaları da var burda- onları daha çok seviyorum.

  ama tarz meselesi bu amk. bu adamlar. entrilerini bir yerlerden çalıyorlarsa sinirlenirim. hayır aga oturup yazıyorlar emek harcıyorlar. başkası ironi yapıyor, başkası bilgi veriyor, başkası ciddi ciddi yazıyor, başkası anılarını yazıyor. bu iki yazarın suçu ne? hem karma hiçbir şey değil, önem vermem diyenler, niye bu başlık altında halay çeker ki? bal gibi önemli ki yakaladım bi şeyi götüreyim ucundan diosun. kıçımın kenarı önemli değil. önemli değilse istatistiklere bakmazsın, böyle bi şeyi görsen başını çevirirsin. kıskançlık, karalama, toplumsal linç, hepsi burda.

  bi teklfim var lan amk. şurda bu arkadaşı linç edelmi diyenlerin her bir entrilerini toplu olarak oylayalım. yarın, gelecek hafta aylar boyu onların entrileri beğeniler listesinde yer alsın. osbir çeksinler. mutlu olsunlar. entryileri billboardlarda yayınlansın. ondan sonra hep beraber mutlu olalım sözlükte çekişme olmsın amk.

  ben bu kadar uzun entriden sıkıldım. adamlar bunun beş katı kasıyor. sırf ona saygı duyun. hiç olmazssa iki cümleyi yan yana getirebilen insan bunlar.

  sen entry yazamazsın, espri yapamazsın, ironi nedir bilmezsin, gelip bok atarsın peeh

  Adet günlerinden edit: Aynı entry googhann adlı yazara da yazdım. Aynı konu çok üşendim farklı şeyler yazmaya. Görüşlerim aynı. ikisine de haksızlık ediliyor gibi Tanımam etmem okumam da. Madem karma şu bu önemli değil niye bu adamlara saldırıosunuz? Beğendiğiniz yazarları okuyun artılayın. Beğenenler listesini siklemeyin. Kabul edin beğenenler listesi NewYork Times Bestseller listesi gibi, sürekli kötülenir. ama insanlar hala o kitapları alır.
  4 -3 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • googhann

  40.
  Birdenbire bok atılan yazar. Yazık değil mi? Kendince çevre oluşturmuş. Beğenenler var muhakkak. Facebook'ta entryilerinin en beğenilenler listesine girdikten sonra yayınlandığı söylenmiş. Diğer bok atılan yazar, bundan haberi bile olmadığını belirtmiş. Her şeyden önce giriş, gelişme, sonuç gibi planlı bir düzeyde yazıyor bu adamlar. Herkesin kendince bir tarzı var. Ben pek okumuyorum, uzun geliyor. Dikkat spanim zayıf. Tek satırlık, iki üç cümlelik entriler, özellikle ironi içeriyorsa -ki bunun ustaları da var burda- onları daha çok seviyorum.

  Ama tarz meselesi bu amk. Bu adamlar. entrilerini bir yerlerden çalıyorlarsa sinirlenirim. Hayır aga oturup yazıyorlar emek harcıyorlar. Başkası ironi yapıyor, başkası bilgi veriyor, başkası ciddi ciddi yazıyor, başkası anılarını yazıyor. Bu iki yazarın suçu ne? Hem karma hiçbir şey değil, önem vermem diyenler, niye bu başlık altında halay çeker ki? Bal gibi önemli ki yakaladım bi şeyi götüreyim ucundan diosun. Kıçımın kenarı önemli değil. Önemli değilse istatistiklere bakmazsın, böyle bi şeyi görsen başını çevirirsin. Kıskançlık, karalama, toplumsal linç, hepsi burda.

  Bi teklfim var lan amk. Şurda bu arkadaşı linç edelmi diyenlerin her bir entrilerini toplu olarak oylayalım. Yarın, gelecek hafta aylar boyu onların entrileri beğeniler listesinde yer alsın. Osbir çeksinler. mutlu olsunlar. entryileri billboardlarda yayınlansın. Ondan sonra hep beraber mutlu olalım sözlükte çekişme olmsın amk.

  Ben bu kadar uzun entriden sıkıldım. Adamlar bunun beş katı kasıyor. Sırf ona saygı duyun. Hiç olmazssa iki cümleyi yan yana getirebilen insan bunlar.

  Sen entry yazamazsın, espri yapamazsın, ironi nedir bilmezsin, gelip bok atarsın peeh.
  5 -9 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • müşteriye söylemek istenip de söylenemeyenler

  ?.
  Al o paranı bi tarafına sok.
  -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • yeni şeyler getiriyorum
  Takip Edilenler
  serefsizimbenmaklimagelmisti kimseyi takip etmiyor.