• cinsiyetiniz bu bölüm için uygun değildir

  2.
  - Ay ben gayim.
  - Hımm. Napakki? Gay doktor yok.
  - Zamanında olem dediydim de sistem uygun değilsin dedi.
  - Ne diyon be? Ne sistemi?
  - Ay tamam konuya dönelim. Makat ateşimi ölççek sadece.
  - Ben sen varken bi tarafa dönmem.
  - Bak kadın doktor da olur, nasıl olsa ruhlarımızla isteklerimizle aynıyız yok birbirimizden farkımız
  - Hımm. Düdük kalkıyo mu?
  - Ne oluyo mu?
  - Alet diyorum alet kalkıyo mu?
  - Aaa deli mi ne nie onu soruyosun? istiyo musun yoksa???
  3 -2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • kızartma yağını lavaboya dökmek

  6.
  Balkondan aşağı boca edilirse daha faydalı olacaktır.

  (bkz: surlara tırmanmaya çalışan düşmanlar)
  4 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • yara bandini imzalatan adam

  102.
  (#14163330) başkalarına edebiyat dersi verirken kendisinin her şeyden önce coğrafya dersi alması gereken yazar. Atça ilçe değil beldedir. Sultanhisar ilçesine bağlı bir beldedir hem de.

  -de da gibi bağlaçları ayrı yazıp yazmama sorunu dilbilgisi zaaflarıdır ama insanlara yanlış bilgi vermek Türk Ceza Kanunu'nda bile suçtur.*
  8 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • fenerbahçe nin galibiyetleri tesadüf

  14.
  Aşırı botokstan dili kertenkele diline dönmüş başkan mıçması.
  4 -2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • doc dr c sinan sagiroglu

  557.
  Adına yazar-karma uyumu diye başlık açılası yazar.*
  3 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • karacahil

  19.
  (#14876721) Yuhalandığına, ırkçı saldırılara maruz kalıp aşağılandığına sinirlenmeyip (hatta takımının adının geçtiğine memnun galiba reklamın iyisi kötüsü olmaz aaaaaaa) hala fenerbahçeye laf sokma derdinde olan zavallı biri amk. Kendisi Fatmagül olsa oh beni beğendilerde becerdiler Fenerbahçeyi beğenmediler der bu şimdi.
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • fenerbahçe nin galibiyetleri tesadüf

  12.
  Kendi forumlarında feneri yenelimmmm başka bi şey istemiyorummmm şampiyonluk istemiyoruuuuum diye bi tarafını yırtan cinconlarn kendi çarpık bakış açılarını muhteşem bi şekilde yansıttıkları başlık. Şıracının şahidi bozacı olmuş hepsi. Al başkanını vur şaşkın taraftarına.

  Gerçek budur.
  3 -2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • goooghann ın küme düşürülmesi

  10.
  (bkz: bi daha da yazmam gayri)
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • arti bir olmak zorunda miyim

  5.
  (bkz: zorunda mıyım)
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • penguen

  491.
  Gerçek anlamda mizah dergisi. ironi var, espri var, eleştiri var, her yaştan, her kitleden okuyucusu var. Çok başarılı yaw. Türkiye'nin mizahta en usta dergisi.
  1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • kaideyi taciz eden istisna

  66.
  birdenbire bok atılan yazar. yazık değil mi? kendince çevre oluşturmuş. beğenenler var muhakkak. facebook'ta entryilerinin en beğenilenler listesine girdikten sonra yayınlandığı söylenmiş. Kendisi, bundan haberi bile olmadığını belirtmiş. her şeyden önce giriş, gelişme, sonuç gibi planlı bir düzeyde yazıyor bu adamlar. herkesin kendince bir tarzı var. ben pek okumuyorum, uzun geliyor. dikkat spanim zayıf. tek satırlık, iki üç cümlelik entriler, özellikle ironi içeriyorsa -ki bunun ustaları da var burda- onları daha çok seviyorum.

  ama tarz meselesi bu amk. bu adamlar. entrilerini bir yerlerden çalıyorlarsa sinirlenirim. hayır aga oturup yazıyorlar emek harcıyorlar. başkası ironi yapıyor, başkası bilgi veriyor, başkası ciddi ciddi yazıyor, başkası anılarını yazıyor. bu iki yazarın suçu ne? hem karma hiçbir şey değil, önem vermem diyenler, niye bu başlık altında halay çeker ki? bal gibi önemli ki yakaladım bi şeyi götüreyim ucundan diosun. kıçımın kenarı önemli değil. önemli değilse istatistiklere bakmazsın, böyle bi şeyi görsen başını çevirirsin. kıskançlık, karalama, toplumsal linç, hepsi burda.

  bi teklfim var lan amk. şurda bu arkadaşı linç edelmi diyenlerin her bir entrilerini toplu olarak oylayalım. yarın, gelecek hafta aylar boyu onların entrileri beğeniler listesinde yer alsın. osbir çeksinler. mutlu olsunlar. entryileri billboardlarda yayınlansın. ondan sonra hep beraber mutlu olalım sözlükte çekişme olmsın amk.

  ben bu kadar uzun entriden sıkıldım. adamlar bunun beş katı kasıyor. sırf ona saygı duyun. hiç olmazssa iki cümleyi yan yana getirebilen insan bunlar.

  sen entry yazamazsın, espri yapamazsın, ironi nedir bilmezsin, gelip bok atarsın peeh

  Adet günlerinden edit: Aynı entry googhann adlı yazara da yazdım. Aynı konu çok üşendim farklı şeyler yazmaya. Görüşlerim aynı. ikisine de haksızlık ediliyor gibi Tanımam etmem okumam da. Madem karma şu bu önemli değil niye bu adamlara saldırıosunuz? Beğendiğiniz yazarları okuyun artılayın. Beğenenler listesini siklemeyin. Kabul edin beğenenler listesi NewYork Times Bestseller listesi gibi, sürekli kötülenir. ama insanlar hala o kitapları alır.
  4 -3 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • googhann

  40.
  Birdenbire bok atılan yazar. Yazık değil mi? Kendince çevre oluşturmuş. Beğenenler var muhakkak. Facebook'ta entryilerinin en beğenilenler listesine girdikten sonra yayınlandığı söylenmiş. Diğer bok atılan yazar, bundan haberi bile olmadığını belirtmiş. Her şeyden önce giriş, gelişme, sonuç gibi planlı bir düzeyde yazıyor bu adamlar. Herkesin kendince bir tarzı var. Ben pek okumuyorum, uzun geliyor. Dikkat spanim zayıf. Tek satırlık, iki üç cümlelik entriler, özellikle ironi içeriyorsa -ki bunun ustaları da var burda- onları daha çok seviyorum.

  Ama tarz meselesi bu amk. Bu adamlar. entrilerini bir yerlerden çalıyorlarsa sinirlenirim. Hayır aga oturup yazıyorlar emek harcıyorlar. Başkası ironi yapıyor, başkası bilgi veriyor, başkası ciddi ciddi yazıyor, başkası anılarını yazıyor. Bu iki yazarın suçu ne? Hem karma hiçbir şey değil, önem vermem diyenler, niye bu başlık altında halay çeker ki? Bal gibi önemli ki yakaladım bi şeyi götüreyim ucundan diosun. Kıçımın kenarı önemli değil. Önemli değilse istatistiklere bakmazsın, böyle bi şeyi görsen başını çevirirsin. Kıskançlık, karalama, toplumsal linç, hepsi burda.

  Bi teklfim var lan amk. Şurda bu arkadaşı linç edelmi diyenlerin her bir entrilerini toplu olarak oylayalım. Yarın, gelecek hafta aylar boyu onların entrileri beğeniler listesinde yer alsın. Osbir çeksinler. mutlu olsunlar. entryileri billboardlarda yayınlansın. Ondan sonra hep beraber mutlu olalım sözlükte çekişme olmsın amk.

  Ben bu kadar uzun entriden sıkıldım. Adamlar bunun beş katı kasıyor. Sırf ona saygı duyun. Hiç olmazssa iki cümleyi yan yana getirebilen insan bunlar.

  Sen entry yazamazsın, espri yapamazsın, ironi nedir bilmezsin, gelip bok atarsın peeh.
  5 -9 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • müşteriye söylemek istenip de söylenemeyenler

  ?.
  Al o paranı bi tarafına sok.
  -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • procesion

  17.
  Özel mesajlarda son derece aklıbaşında ve dostça konuşan yazar. Pek okumadım entrilerini ama sözlükte niye bu kadar nefret ediliyor şaşırdım.
  2 -2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • gecmis zaman olur ki

  318.
  Yağmur gibi eleştiriler yağınca gün birlik günüdür türküleri söylemeye, etrafa balgam saçmaya başlamış kişimsi.

  Niye HBBiA çakması diyorlar anladım. HBBIA nerede durması gerektiğini biliyor da ondan.
  4 -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • the pretender

  13.
  (bkz: the pretenders)
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • anti fenerbahçe

  4.
  Liseli ergen tanımını hak eden taraftar zihniyeti.
  2 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • yeni survivor da mustafa topaloğlu

  4.
  O koca kafası ve elliye merdiven dayamış yaşıyla o ormanda suda nasıl yaşayacağını merak ettiğim şahıs.

  Tetanoz, sarı humma vs olup gelmese bari.
  -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • hoşt

  5.
  Seri eksi veren ibneye gönül rahatlığıyla söylenir.

  hoşt hoşt çekil kıçımın dibinden.
  -1 ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • erkek erkeğe bulutlu bir günde sahile uzanmak

  4.
  (bkz: soft porn)
  ... serefsizimbenmaklimagelmisti
 • yeni şeyler getiriyorum
  Takip Edilenler
  serefsizimbenmaklimagelmisti kimseyi takip etmiyor.